Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

 

Před nedávnem jsem se rozešel s přítelkyní a rozhodně teď žádný vztah nehledám, spíš kamarádství a porozumění.

 

 

 

 

Velmi mě přitahují starší ženy a chtěl bych si splnit sen a najít si starší subinku. Nemusíš se stydět, vzrušují mě právě ty nedostatky, které tě možná štvou - povadlá prsa, vrásky, nějaké to kilo navíc nebo pneumatička. Mě to prostě vzrušuje.
Hledám submisivní kamarádku 35 - 99. Na postavě mi nesejde, líbí se mi štíhlé i silnější, jen ne prosím extra silné (nad 90 kg). Barva vlasů nebo velikost prsů také není rozhodující, submisivní duše a touha sloužit a hrát si ano. 
Pokud cítíš, že jsi jiná, jen si to v sobě ještě neobjevila nebo to dusíš, moc rád ti pomůžu. Po domluvě můžeme zvolit extra pozvolný přístup. A pokud už máš zkušenosti můžeme je rozvíjet a posouvat hranice.

 

 

 

 

Všem nezkušeným a začínajícím subinkám doporučuji následující text:

 

 

www.slunecnitvrz.eu/subinky-na-slovicko

 


 

 

 

 

 

Co se týče tvých hranic a přípustných praktik, vše záleží na domluvě předem, musí být jasně určeny pravidla. V rámci daných pravidel už ale budu rozhodovat já, zachránit tě může pouze STOPka! Proto raději uváděj tvé skutečné limity, ne jen divoké představy, pro oba to tak bude lepší a později se ke tvým snům dopracujeme. Žádný sen není nesplnitelný...

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

zivot

(petr, 26. 9. 2010 12:14)

klasika-anal

VEVERKA

(IVANKA, 19. 6. 2010 10:58)

Ahoj jsem baculka 44let z jižních čech hledá prima kamaráda na sex tel.722090122 neprozvánět.

VEVERKA

(IVANKA, 19. 6. 2010 10:57)

Ahoj jsem baculka 44let z jižních čech hledá prima kamaráda na sex tel.722090122 neprozvánět.